GLASS FOR YOU

Oferowane nowoczesne balustrady szklane tworzą iluzję większej przestrzeni, nie definiują wyraźnie granic oraz przepuszczają światło słoneczne i sztuczne. Jest to efekt szczególnie pożądany w przypadku klatek schodowych i ciągów komunikacyjnych, ponieważ dzięki temu stają się bardziej otwarte, lekkie i jasne. Pod względem estetyki szkło jest materiałem uniwersalnym i bardzo zróżnicowanym z uwagi na stopień przezroczystości, fakturę i wzór. Wykonane z niego poręcze balkonowe doskonale wpisują się w styl minimalistyczny i industrialny, tworząc niebanalne kompozycje z kamieniem, metalem czy drewnem.Jeśli chcesz zmienić wygląd klatki schodowej czy elewacji w Twoim domu, poznaj ofertę na nowoczesne, balkonowe balustrady szklane naszej firmy w Szczecinie. Posiadamy wieloletnią praktykę w wykonywaniu trwałych i bezpiecznych elementów ze szkła konstrukcyjnego na wymiar, z uwzględnieniem potrzeb i preferencji Klienta. Skontaktuj się z nami już dziś i zamów indywidualną wycenę.

BALUSTRADY SCHODOWE

Główną zaletą balkonowych balustrad szklanych, oprócz nowoczesnego i eleganckiego wyglądu, jest trwałość i odporność na uszkodzenia. Słupki ze stali nierdzewnej, systemy liniowe lub mocowanie punktowe zapewniają stabilność konstrukcji oraz pełne bezpieczeństwo użytkowników. W przeciwieństwie do drewna i metalu szkło jest odporne na korozję i odpryski, przez wiele lat zachowuje niezmieniony wygląd i nie wymaga konserwacji. Do jego pielęgnacji wystarczy czysta ściereczka i nieco płynu. Te walory użytkowe sprawiają, że jest ono coraz częściej wykorzystywane w aranżacjach wnętrz.

BALUSTRADY BALKONOWE SZKLANE

Wysoko cenisz funkcjonalność i estetykę w budynkach? Balustrada szklana, balkonowa czy schodowa, to nowoczesne rozwiązanie architektoniczne, które wyeksponuje piękno elewacji lub doda lekkości wnętrzu Twojego domu. Barierki tego typu prezentują się niezwykle efektownie, są także bezpieczne w użytkowaniu i łatwe do utrzymania w czystości. Początkowo były kojarzone z przestrzenią biurową i przemysłową, obecnie zyskały dużą popularność w we wnętrzach mieszkalnych.

NOWOCZESNE BALUSTRADY SZKLANE

Kontakt

GLASS FOR YOU

ul. Komuny Paryskiej 8/3, 71-680 Szczecin

tel. 698 558 907

NIP 253 019 37 17

kontakt@glassforyou.pl

Nr Konta: 68 1140 2004 0000 3602 7787 0962

Elementami szklanymi zajmujemy się od  lat, najważniejsza  jest dla nas jakość towaru, który sprzedajemy . Wszystko wykonujemy pod wymiar i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

W kilku słowach o tym co robimy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave