Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym co robimy

Elementami szklanymi zajmujemy się od  lat, najważniejsza  jest dla nas jakość towaru, który sprzedajemy . Wszystko wykonujemy pod wymiar i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

GLASS FOR YOU

ul. Komuny Paryskiej 8/3, 71-680 Szczecin

tel. 698 558 907

NIP 253 019 37 17

kontakt@glassforyou.pl

Nr Konta: 68 1140 2004 0000 3602 7787 0962

Kontakt

DRZWI I BALUSTRADY SZKLANE ORAZ KABINY PRYSZNICOWE

Szkło hartowane jest stosowane w wielu miejscach domu. W każdym z nich stanowi minimalistyczny obiekt dekoracyjny i bezpieczny element użytkowy. Nowoczesne balustrady szklane, drzwi przesuwne oraz prysznicowe robione na wymiar to wyroby, które zapewniają bezproblemowe utrzymanie najwyższej czystości i estetyczny wygląd wnętrza.

NOWOCZESNE DRZWI PRZESUWNE I BALUSTRADY SZKLANE

Wykonane ze szkła hartowanego drzwi przesuwne mogą mieć matową powierzchnię, być przezroczyste lub ozdobione grafiką. Są montowane z użyciem nowoczesnych systemów i wyposażone w pochwyty o różnych kształtach. Świetnie sprawdzają się w minimalistycznie urządzonych domach i biurach, podobnie jak szklane balustrady.

Konstrukcje te są robione na zamówienie, przez co doskonale pasują do klatek schodowych i tworzą z nimi spójne aranżacje. Złożone są z płyt połączonych mocowaniami punktowymi, systemami liniowymi lub słupkami ze stali nierdzewnej.

DRZWI PRYSZNICOWE NA ZAMÓWIENIE

Gotowe kabiny prysznicowe lub same panele przesuwne robione na wymiar to kolejne nasze produkty ze szkła hartowanego. Są tworzone z płyt o grubości od 6 do 10 mm. Okucia są wykańczane chromem, pozłacane lub zdobione w inny sposób.

W asortymencie znajdują się też:

  • drzwi łamane,
  •  parawany nawannowe,
  •  ścianki walk-in.

Wszystkie artykuły szklane, w tym balustrady na wymiar i kabiny prysznicowe, optycznie powiększają pomieszczenia i nadają im nowoczesny charakter. Zapraszamy do sprawdzenia oferty Glass for You i obejrzenia przykładowych realizacji w przygotowanym przez nas katalogu.