GLASS FOR YOU

Gotowe kabiny prysznicowe lub same panele przesuwne robione na wymiar to kolejne nasze produkty ze szkła hartowanego. Są tworzone z płyt o grubości od 6 do 10 mm. Okucia są wykańczane chromem, pozłacane lub zdobione w inny sposób.

W asortymencie znajdują się też:

  • drzwi łamane,
  •  parawany nawannowe,
  •  ścianki walk-in.

Wszystkie artykuły szklane, w tym balustrady na wymiar i kabiny prysznicowe, optycznie powiększają pomieszczenia i nadają im nowoczesny charakter. Zapraszamy do sprawdzenia oferty Glass for You i obejrzenia przykładowych realizacji w przygotowanym przez nas katalogu.

DRZWI PRYSZNICOWE NA ZAMÓWIENIE

Wykonane ze szkła hartowanego drzwi przesuwne mogą mieć matową powierzchnię, być przezroczyste lub ozdobione grafiką. Są montowane z użyciem nowoczesnych systemów i wyposażone w pochwyty o różnych kształtach. Świetnie sprawdzają się w minimalistycznie urządzonych domach i biurach, podobnie jak szklane balustrady.

Konstrukcje te są robione na zamówienie, przez co doskonale pasują do klatek schodowych i tworzą z nimi spójne aranżacje. Złożone są z płyt połączonych mocowaniami punktowymi, systemami liniowymi lub słupkami ze stali nierdzewnej.

NOWOCZESNE DRZWI PRZESUWNE I BALUSTRADY SZKLANE

Szkło hartowane jest stosowane w wielu miejscach domu. W każdym z nich stanowi minimalistyczny obiekt dekoracyjny i bezpieczny element użytkowy. Nowoczesne balustrady szklane, drzwi przesuwne oraz prysznicowe robione na wymiar to wyroby, które zapewniają bezproblemowe utrzymanie najwyższej czystości i estetyczny wygląd wnętrza.

DRZWI I BALUSTRADY SZKLANE ORAZ KABINY PRYSZNICOWE

Kontakt

GLASS FOR YOU

ul. Komuny Paryskiej 8/3, 71-680 Szczecin

tel. 698 558 907

NIP 253 019 37 17

kontakt@glassforyou.pl

Nr Konta: 68 1140 2004 0000 3602 7787 0962

Elementami szklanymi zajmujemy się od  lat, najważniejsza  jest dla nas jakość towaru, który sprzedajemy . Wszystko wykonujemy pod wymiar i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

W kilku słowach o tym co robimy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave