GLASS FOR YOU

Szukając do mieszkania efektownych elementów dekoracyjnych, warto zwrócić uwagę na lustra fazowane, cięte na wymiar. Ich cechą charakterystyczną są cienkie, wyszlifowane pod kątem krawędzie, które efektownie odbijają światło i zastępują tradycyjną ramkę. Zestawiając razem po kilka sztuk, stworzysz interesujące kompozycje. Wersje podświetlane idealnie sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych i w stylu glamour. Fazowane ramy są doskonale gładkie i pozbawione nierówności, ponieważ polerowanie eliminuje niedoskonałości powstałe podczas cięcia szkła. Posiadają też niezwykłe walory estetyczne. Krawędzie zachowują się jak pryzmat, a na ich powierzchni pojawiają się tęczowe rozbłyski.Polecamy kryształowe, brązowe, grafitowe lustra na wymiar. Nasza firma w Szczecinie profesjonalnie dopasuje ich wielkość, kolor i rodzaj szkła do Twoich preferencji. Odwiedź nas i wybierz szklane tafle z fazowanym cięciem lub podświetlane, z dekoracyjnymi elementami z LED-ów, wykorzystując ich potencjał dekoracyjny w swoim domu!

LUSTRA FAZOWANE

Proponowane lustra z podświetlanymi za pomocą LED-ów paskami, wzorami czy literami nadadzą łazience nowoczesny charakter i zarazem zapewnią nastrojowe oświetlenie. Modele na wymiar, dostępne w naszym sklepie, są odporne na wilgoć, dlatego można je bezpiecznie stosować w pomieszczeniach narażonych na działanie wody i pary. Sprawdzą się w garderobach i przedpokojach, atrakcyjnie zaprezentują się na stojącej w sypialni toaletce. Żarówki LED nie wymagają podłączania przewodów, są energooszczędne i trwalsze niż tradycyjne, z nimi Twoje rachunki za prąd na pewno nie wzrosną!

LUSTRA Z PODŚWIETLENIEM LED

Potrzebujesz efektownego akcentu w salonie albo chcesz powiększyć wąski przedpokój? Dobrym wyborem będą robione na wymiar lustra, fazowane lub podświetlane lampkami typu LED. Są one jednym z najbardziej uniwersalnych elementów wystroju domu, pełniąc jednocześnie funkcję użytkową i estetyczną. Znajdą zastosowanie tam, gdzie trzeba odwrócić uwagę od reszty pomieszczenia, skorygować proporcje lub zapewnić więcej światła. Tworzą niepowtarzalny nastrój i wnoszą do wnętrza pozytywną energię.

LUSTRA NA WYMIAR

Kontakt

GLASS FOR YOU

ul. Komuny Paryskiej 8/3, 71-680 Szczecin

tel. 698 558 907

NIP 253 019 37 17

kontakt@glassforyou.pl

Nr Konta: 68 1140 2004 0000 3602 7787 0962

Elementami szklanymi zajmujemy się od  lat, najważniejsza  jest dla nas jakość towaru, który sprzedajemy . Wszystko wykonujemy pod wymiar i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

W kilku słowach o tym co robimy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave