GLASS FOR YOU

Czy marzyłeś kiedykolwiek o tym, by podziwiać piękny zachód słońca, biorąc kąpiel w zaciszu swojej łazienki? Z nami to możliwe! Wybierz szybę hartowaną do łazienki z grafiką, z którą przeniesiesz się oczami wyobraźni do najpiękniejszych zakątków całego świata. Nasza firma w Szczecinie realizuje zamówienia na indywidualne życzenie klientów. W związku z tym możesz dostarczyć nam dowolną grafikę, pamiętając jednak o zachowaniu jej odpowiedniej jakości. Jeśli nie masz jednak pomysłu na to, co może zdobić szkło hartowane, skorzystaj z przygotowanego katalogu lub wybierz jedną z propozycji na stronie www.fotolia.com. W razie pytań służymy pomocą.

SZYBA HARTOWANA DO KUCHNI ORAZ ŁAZIENKI

Ściana nad zlewem czy kuchenką wykończona płytkami to powszechnie obowiązujący standard w wielu domach. Ta powszechność sprawia jednak, że wiele osób poszukuje innych rozwiązań aranżacyjnych, które sprawią, że przestrzeń zyska zupełnie nowe oblicze. Szkło hartowane do kuchni z grafiką to nietuzinkowe rozwiązanie dekoracyjne o walorach funkcjonalnych. Przede wszystkim produkt ten wprowadza do wnętrza pomieszczenia niebanalny charakter. W dodatku, tak jak płytki, zabezpiecza powierzchnię ściany przed potencjalnymi zabrudzeniami spowodowanymi gotowaniem czy też zmywaniem naczyń. Szyba hartowana do kuchni jest prosta w utrzymaniu czystości. Wystarczy, że w celu pozbycia się zanieczyszczeń użyjesz płynu do mycia szyb, a wodę ściągniesz za pomocą ściągaczki.

SZKŁO HARTOWANE Z GRAFIKĄ DO KUCHNI

Szukasz nowoczesnych sposobów na aranżację tak ważnych pomieszczeń w domu, jak kuchnia czy łazienka? Znudził Ci się tradycyjny wygląd płytek i potrzebujesz czegoś unikalnego i wyjątkowego w celu wyróżnienia przestrzeni? Mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję, która z jednej strony Cię zaskoczy, a z drugiej zachwyci. Szkło hartowane do kuchni lub łazienki na wymiar to rozwiązanie o wysokich walorach estetycznych. Znakomicie sprawdzi się do zamontowania nad blatem roboczym, zlewem oraz kuchenką. Będzie przydatne również w łazience w postaci paneli dekoracyjnych, które wniosą nową jakość aranżacyjną do tej przestrzeni.

 

SZKŁO HARTOWANE NA WYMIAR

Kontakt

GLASS FOR YOU

ul. Komuny Paryskiej 8/3, 71-680 Szczecin

tel. 698 558 907

NIP 253 019 37 17

kontakt@glassforyou.pl

Nr Konta: 68 1140 2004 0000 3602 7787 0962

Elementami szklanymi zajmujemy się od  lat, najważniejsza  jest dla nas jakość towaru, który sprzedajemy . Wszystko wykonujemy pod wymiar i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

W kilku słowach o tym co robimy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave