GLASS FOR YOU

Lacobel, czyli panele szklane malowane z jednej strony, to również dobre rozwiązanie do kuchni oraz łazienek. Jednolita powierzchnia pozbawiona fug jest łatwa do wyczyszczenia. Bogata kolorystyka pozwala na odpowiednie dobranie dekoracji do wystroju wnętrza, w szczególności urządzonego w stylu nowoczesnym lub minimalistycznym.

Zachęcamy do wybrania szkła hartowanego z grafiką lub malowanego lacobelu. Te wysokiej jakości materiały ułatwiają utrzymanie czystości i zapewniają bezpieczeństwo, a przy tym są trwałe i zdobią pomieszczenie przez wiele lat.

LACOBEL – SZKŁO BARWIONE DO KUCHNI I INNYCH POMIESZCZEŃ

Właściwości, jakie ma szkło hartowane, sprawiają, że jest to jeden z najbezpieczniejszych materiałów używanych w kuchniach i łazienkach. Jego tafle są odporne na uszkodzenia i zmiany temperatury, a po ewentualnym uderzeniu pozostają nienaruszone albo rozpadają się na drobne fragmenty, zmniejszając ryzyko skaleczenia.

Grafika umieszczona pod płytą może być wzorowana na:

  • produktach z naszego katalogu,
  • propozycjach dostępnych na stronie www.fotolia.com,
  • własnym projekcie klienta.

SZKŁO HARTOWANE DO ŁAZIENKI I KUCHNI

Pomieszczenia, w których panuje wysoka wilgotność, wymagają odpowiedniego pokrycia ścian. Jednym z produktów, które można wykorzystać w takich przestrzeniach, jest lacobel albo szkło hartowane, malowane lub z grafiką, idealne do kuchni i łazienki. Jego gładka powierzchnia nie ulega zarysowaniom i zniszczeniom spowodowanym wysoką temperaturą i częstym czyszczeniem silnymi środkami chemicznymi.

SZKŁO Z GRAFIKĄ I LACOBEL DO KUCHNI I ŁAZIENKI

Kontakt

GLASS FOR YOU

ul. Komuny Paryskiej 8/3, 71-680 Szczecin

tel. 698 558 907

NIP 253 019 37 17

kontakt@glassforyou.pl

Nr Konta: 68 1140 2004 0000 3602 7787 0962

Elementami szklanymi zajmujemy się od  lat, najważniejsza  jest dla nas jakość towaru, który sprzedajemy . Wszystko wykonujemy pod wymiar i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

W kilku słowach o tym co robimy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave