GLASS FOR YOU

GLASS FOR YOU to firma w Szczecinie, której doświadczeni pracownicy specjalizują się w tworzeniu opisywanych produktów. Jeżeli chcesz przekonać się, na co nas stać, zamów jeden z naszych produktów. Jesteśmy w stanie wykonać m.in. tablice szklane magnetyczne na wymiar z przyklejonymi magnesami i uchwytami na pisaki. Nasze wyroby charakteryzują się dużą odpornością na zarysowania, a także brakiem powstawania smug podczas zamazywania treści stworzonych pisakami.

Czy wiesz, że blisko 65% ludzi na świecie uznaje się za wzrokowców? Wynika z tego, że ponad połowa populacji potrzebuje wizualizacji oraz zapisania ważnych rzeczy, by móc je zapamiętać. Znakomicie do tego celu sprawdzą się kolorowe tablice szklane. Mogą zostać wykorzystane w szkolnych salach lekcyjnych, w biurach, salach konferencyjnych, a także innego rodzaju pomieszczeniom służącym celom edukacyjnym i szkoleniowym. To jednak niejedyne ich zastosowanie. Mogą zostać użyte również jako element dekoracyjny wysublimowanych wnętrz mieszkań i luksusowych apartamentowców.

 

TABLICE SZKLANE NA WYMIAR

Kontakt

GLASS FOR YOU

ul. Komuny Paryskiej 8/3, 71-680 Szczecin

tel. 698 558 907

NIP 253 019 37 17

kontakt@glassforyou.pl

Nr Konta: 68 1140 2004 0000 3602 7787 0962

Elementami szklanymi zajmujemy się od  lat, najważniejsza  jest dla nas jakość towaru, który sprzedajemy . Wszystko wykonujemy pod wymiar i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

W kilku słowach o tym co robimy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave